| Archy37 a întrebat:

E rau daca folosesc esarfa in timpul alergarii in diminetele reci?

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Trebuie sa porti sapca si o esarfa sau un fular,fostul meu antrenor de box ne spunea tot timpu cand fugim pe afara sau iesim afara transpirati sa purtam manusi, fular si sapca, si mai zicea ca daca nu avenm fruntea acoperita putem face puroi la frunte

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Nu dar cand ajungi acasa sa te schimbi in totalitate deoarece transpiri... Dar nici fara ea nu ar fi bine deoarece racesti repede.

| Konata a răspuns:

Buna, deci:dimineata este aer rece, tu alergi si transpiri.Foarte esential este sa nu iti dai jos esarfa in timpul alergariii, ci in in casa la caldura deoarece daca ti-o dai jos in timpul alergarii aerul rece se izbeste de transpiratie si poti face pneumonie. Urmeaza sfatul meu.Alergare placutahappy

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu. Cred ca e bine, pentru ca te protejeaza de aerul rece care iti vine direct in piept cand alergi.Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| alexalex2001 a răspuns:

Nu dar te-ai putea imbolnavi.Totusi incearca un fular pentru a evita imbolnavirea. Funda?

| AxyLexy a răspuns:

Nu prea cred pentru ca dimineata este frig iar tu inspiri aer rece iar esarfa iti protejeaza gatul.happy

| AleXaandraa a răspuns:

Da iti ingheata si te spanzuri rolling on the floor Ce poate fi rau daca folosesti o esarfa cand alergi si mai e si frig?laughing)

| Cammyy a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte bine te feresti de raceala microbi Pe scurt nu e deloc rau big grin