| swordman a întrebat:

E urgent! Unde pot vedea steaua-dinamo online, digi sport nu merge!

Răspuns Câştigător
| bleakk a răspuns:

E un caz particular degheaba ii spui lui ca e de la provider sau conexiune daca el le are praf, ce poate sa faca in privinta asta? Normal sa imbunatateasca si sa investeasca dar pe termn scurt era necesar sa instaleze un plug-in

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DigiSport online a mers brici non-stop. Problema este de la provider sau de la conexiune. Mai învățați tehnică, mai investiți în internet, mai citiți cum stau lucrurile. De-abia după aia spuneți că nu merge ceva.

| bleakk a răspuns (pentru anonim_4396):

E un caz particular degheaba ii spui lui ca e de la provider sau conexiune daca el le are praf, ce poate sa faca in privinta asta? Normal sa imbunatateasca si sa investeasca dar pe termn scurt era necesar sa instaleze un plug-in

| bleakk a răspuns:

Nu,nu-l poti vedea cum trebuie pe vreun site, te sfatuiesc sa iti downloadezi SopCast dupa care il instalezi si se gasesc pe internet "linkurile" pentru digi 1/digi 2 si toate.O seara bun si o vizionare placuta