| m0n1kmara a întrebat:

Este bine sa bei apa inainte de jogging ?
Daca da,cat ?
La cat timp dupa jogging se poate bea , manca si ce ?

5 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Nu este indicat sa alergi pe stomacul gol, decat daca vrei sa slabesti si nici atunci nu este ok. In legatura cu apa, este bine sa te hidratezi pe tot parcursul zilei. http://antrenorpersonal.wordpress.com/......trenament/

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Da e bine, dar mai potrivit e sa bei apa dupa jogging

| Ando1dul a răspuns:

Cred ca e bine sa faci jogging pe stomacul gol ca altfel nu cred ca o sa te simti prea bine

| RA94 a răspuns:

Trebuie mereu inainte de orice efort sa bei apa pentru a nu te deshidrata (daca nu bei apa inainte obosesti mai repede)

| boos2003 a răspuns:

Habar-n-am