| ShREKT a întrebat:

Este ilegal sa ma dau cu bicicleta intr-o roata? Adica sunt extrem de bun la asta si nu stiu daca am voie sa ma dau nici pe strada nici pe trotuar. Probabil pe strada nu am voie, dar vreau sa fiu sigur.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa nu ai voie? Chiar nu stiu

Bula
| Bula a răspuns:

E bine sa faci asemenea exercitii doar in locuri necirculate, altfel risti sa produci accident.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pe drumurile publice este ilegal.

| 1231242 a răspuns:

Ai voie sa faci ce vrei tu pe strada, atat cat nu pui in pericol pe ceilalti participanti la trafic.Bine ma refer la scheme cu bicicleta.