| cenumesapunaici a întrebat:

Este normal sa faci burta in perioada de masa musculara?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care perioada de masa musculara? totul sta in ce bagi in tine, manci carne slabesti ca numai manci asa mult si nu se depoziteaza ca grasime pe burtica, nu ai ce depune pe burtica daca treci pe dieta atkins + culturism din contra slabesti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| florynmondialul a răspuns:

Daca esti pe masa musculara asta nu inseamna ca bagi in tine cat incape! Ai grija la alimentatie! si referitor la intrebare, da e normal dar asta nu inseamna ca trebuie sa devii batracian!

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

LOOOL, nope.

| Incepatoru102 a răspuns:

Da, pentru ca acumulesi multe calorii care se depun si pe burta. Bafta

| Alexu120 a răspuns:

Da.