| didoyeneas a întrebat:

Este vreo problema daca in timpul vacantei, cand sunt toata ziua acasa.fac antrenamentul pe care il faceam odata pe zii..de doua ori pe zi? o data dimineata si o data seara?

7 răspunsuri:
| Puscasu a răspuns:

Nu e nici-o problema.Vei vedea ca rezultatele sunt duble.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Puscasu):

Copil mic, vrei sa spui de 2 ori mai proaste.

antrenamentele se fac o data la 2 zile, cam asa, in niciun caz zilnic si in niciun caz de 2 ori pe zi

copii mici cu rezultatele lor "duble" laughing

| Puscasu a răspuns:

Ba mucosule..Nu a specificat la ce face antrenament...

| Cosmin86 a răspuns:

Sigur, fa de 2 ori pe zi... daca vrei sa ramai un firav

| cristi1505 a răspuns:

De doua ori pe zi este supraantrenament! Maxim 5 ori pe saptamana pentru a creste si faci grupe diferite.Cel mai bine du-te la sala pentru a te dezvolta bine.

| RzV28 a răspuns:

Nu este chiar mult mai bine te va ajuta mai mult la sanatate si la ceea ce vrei tu sa faci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RzV28):

Alt copil mic