| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu inteleg de ce la skanderberg iti trebuie antebrat, incheietura da dar antebrat nu inteleg ma poate lamuri cineva? am un flexor acasa si il folosesc poate-mi dati niste linkuri cu grupele de muschi care sunt antrenate :*

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai cine sustine incheietura? Antebratul happy

Ca sa lucrezi incheietura, trebuie sa lucrezi antebrat, simplu.

| Qvadis a răspuns:

Da, si eu m-am gandit la asta.mi-ar place feetdenberg happy Acum, este skandenberg / armwresling, desi s-a incetatenit formularea 'skanderberg"-"Brat de fier", unde se afla si ANTEbratul.