| vasdqwe a întrebat:

Fifa 13. Am avut jocul pana acum o saptaman pe win 7 si a mers perfect. Mi-am reinstalat win 7 si acum cand intru in joc ramane la imaginea cu Messi. Stie cineva care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| CreEppY a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi jocul. Poate s-a sters ceva. Daca ai facut-o, atunci nu stiu ce sa iti zic...(ma gandesc ca ai pastrat jocul in calculator si nu s-a sters cu reinstalarea). Daca e piratat incearca sa iti iei inca o data jocul sau ia-ti alta versiune. Daca il ai pe CD, nu stiu.Intereseaza-te la cineva mai priceput...

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

De cand jucatorii de fifa sunt considerati sportivi?

| Naruto97 a răspuns:

A luat Messi de prea multe ori balonul de aur din aceasta cauza iti apare e la jocul tau.laughing))