| RAY a întrebat:

Franta sau Croatia castiga mondialul? Cam ce scor va fi? Oare vom ajunge la penaltiuri?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ziua Frantei se va extinde pana maine, cocosii galici vor castiga disputa, eu mizez pe un 2-0 pentru francezi!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ieri a fost ziua frantei asa e, cocosi vor dansa cu gainle pe strazile frantei

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pana acum 17 minute a fost ziua Frantei, dar se extinde pana si de dupa finala, atunci cand francezii se vor impune.

Cocosii Europei sunt cei galici.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai cam ghicit man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu am ghicit, am fost realist si ferm convins.

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Mda,eram sigura. laughing

10 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Cred ca Franta ca nu-mi place mie Croatia.
Dar si Croatia joaca bine...ma astept ca francezii sa le dubleze scorul.
Franta o sa bata cu 4-2 cred.

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Ai avut dreptate asa a fost )))))))))))

| TitoJacksana a răspuns:

Castiga Franța și da gol Mbappe!

| mysterioR a răspuns:

Croatia, va avea vointa si ambitie sa bata Francezii astia non fair play si cu jumatate negrii in echipa.

| LordGaben a răspuns:

Croatia va castiga 2-1