| Strawish a întrebat:

Fundă! Cum pot slăbi? Îmi poate da cineva sfaturi/videoclipuri despre cum pot avea un abdomen plat? Ce excerciţii trebuie să fac, cât timp să le fac. Mulţumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html

daca nu-mi dai funda iti dau IGNORE!

| loveanime059 a răspuns:

Uite, sfatul meu:
in primul rand, trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa, e bine sa mananci cate putin din fiecare, sa nu faci greseala de a zice lasa ca rasplata ca am facut sport, nu stica cu nimic, sau ceva de genul asta, ca nu te va ajuta, daca vrei sa slabesti cu adevarat si sa te mentii in forma trebuie tot timpul sa ai o alimentatie echilibrata, nu iti zic sa nu mananci deloc dulciuri, dar cu moderatiewinking
in al doilea rand, trebuie sa ai vointa de a face sport, multe fete se lasa, sau nu fac in fiecare zi, eu zic sa faci in fiecare zi cate putin, nu intr-o zi faci aproape toata ziua, apoi mai face peste 3-4 s.a.m.d
in al treilea rand, exercitile cardio sunt cele mai folositoare pentru slabit, cum ar fi: alergatul sau alergatul pe loc, saritul coardei si saritul in sus
si pe locul 4 ar trebui sa fie abdomenelewinking daca vrei sa slabesti la abdomen nu sunt de ajuns doar abdomenele
sper ca te-am ajutat:*

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Mananca batoane. Sunt niste batoane care te ajuta. Cauta mai multe pe net. happy