| WoNdErFuL99 a întrebat:

Cat timp trebuie sa faci sport pe zi pentru a avea un abdomen plat?
Funda! big grin

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Sa ai o dieta fara grasimi si dulciuri, sa faci sport punand accentul pe abdomene si alte exercitii care implica muschii abdominali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minim 30 de minute pe zi.
Dar, pe langa sport, trebuie sa ai si o dieta potrivitahappy.
Bafta!

| Flaviia16 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti schimbi alimentatia :) sa eviti consumul de alcool si bauturi carbogazose.

In rest ai nevoie doar de 8 minute :D uite :

http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

| anutzaEu a răspuns:

Pai nu trebuie sa treci brusc.
Trebuie sa te incalzesti mai intai, dupa sa incerci sa faci 50 de abdomene, dupa 20 de flotari, dupa 30 de genoflexiuni si din ce in ce mai mult, urmatoarea zi faci 100 de abdomene, 40 de flotari, 60 de genoflexiuni, si tot asa...
Sper ca te-am ajutat!
Te pup dulke si BAFTA!