| anonim_4396 a întrebat:

(FUNDA) Dati-mi si mie o reteta de slabit eficienta si cit mai repede.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lem0n112 a răspuns:

DIMINEATA:

Suc de grapefruit rosu + Suc de lamaie – Un pahar (150 g)
sau
Un biscuit cu ovaz + Cafea (neindulcita) – O ceasca (100 g)

PRANZ:

Un ou fiert + Un iaurt natural mic
Somon la cuptor sau Pui la cuptor + O rosie
Suc de grapefruit rosu – Un pahar (200 g)

SEARA:

O felie de paine toast + O felie de cascaval
Salata de rosii si Salata verde cu Lamaie (de preferat necondimentata)
Suc de grapefruit rosu + Suc de lamaie – Un pahar (250 g)

Daca in timpul dietei aveti o senzatie de foame mare puteti consuma lamaie si grapefruit rosu sau sucul acestora.
Inainte de cina sunt recomandate minim 30 de minute de exercitii fizice.
In timpul acestei diete nu consumati dulciuri sau alcool.

| AlphaGod a răspuns:

O picatura de apa maxim doua si o felie de paine taiata in 4 colturi laughing) glumesc, trebuie sa renunti la grasimi zahar, sare si carbohidrati, si iti recomand mancaruri sau produse bogate in proteine asta e tot ce conteaza si vei vedea rezultatele in prima saptamana

| subfocus a răspuns:

Lasa saorma

| yrynica a răspuns:

Pai trebuie sa faci mai multa miscare in fiecare zi, cel putin 40 muinute(de exemplu cand mergi acasa, mergi pe jos), redu consumul de grasimi, de mancare fast-food, iar seara sa nu mananci mult.
Succes. laughing

| a2dr33ad33a a răspuns:

Luni-lactate
marti-legume, legume fierte, salate
miercuri-carne(piept de pui)
joi-fructe
vineri-peste
sambata-5oua toata ziua
duminica-orice (poti sa combini salata cu pipt de pui) :* sper sa te ajute :* bafta