| dragonslep a întrebat:

Buna dati-mi o reteta pentru a slabi repede

4 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Nu prea poti sa slabeste repede.Iti recomand o dieta bazata mai mult pe vegetale, carne fiarta si nu manca seara dupa ora 8.Nu bea sucuri si renunta pe cat de mult se poate la zahar.Nu iti recomand sa asculti sfaturi de genu "mananca doar o portocala pe zi sau o gutuie si bea un pahar de apa"deoarece acestea te vor imfometa si iti vor face mai mult rau. Sper ca te-am ajutat.

| Voidwithin a răspuns:

Mult sport si munca.

| Pissicuts a răspuns:

Numai manca, nimi dulce. si manaca de mai multe ori pe zi(cate putin) mancaruri sanatoate, salate, si bea 2 litri de apa, asta de ajuta cel mai mult happy Se mai poate si cu banane, mananca peste zii banane, si in rest orice mancare sanatoasa. Eu am facut asa 2 saptmani si am slabit 3 kg happy

| alexandra3325 a răspuns:

Mananca portocale dimineata si seara si la pranz bea un pahar de apa inainte de masa!