| alexs99 a întrebat:

Germania vs Argentina.Cine credeti ca va castiga Cupa Mondiala?

13 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Bineinteles ca Germania. Problema se pune doar la ce scor; 7-1, sau 7-0, sau ceva de genu'. Argentina e cam de nivelul Braziliei la acest campionat, pe cand Germania...stim bine cum e.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru sabin89):

Argentina la nivelul Braziliei? Ok, Germania este in forma, si favorita, dar asta nu inseamna ca Argentina trebuie desconsiderata.

Argentina a pus probleme si a fost echipa cu mai multe ocazii periculoase in meciul contra echipei care a batut-o pe Brazilia cu 3-0 ieri, si putea fi si mai rau. Daca fotbalul e matematica, dupa tine, gandeste asa. Insa nu e! Niciun meci nu seamana cu altul decat in cazuri foarte rare.

| sabin89 a răspuns (pentru miTzuliK93):

De la 7-0 s-a ajuns doar la un amarat...1-0. Ai avut dreptate, Argentina s-a situat clar deasupra Braziliei. Pe mine m-a derutat felul cum a jucat cu Olanda, meci slabut, dupa parerea mea. Dar in finala au aratat fotbal. Au fost cam la fel de buni ca germanii. Se putea tot atat de bine sa castige ei. Daca mai rezistau doua-trei minute se ajungea la 11m si acolo ar fi fost loterie. Asta e. Noi sa fim sanatosi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ARGENTINA
Hai Argentina!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Germania logiq!

| ana233 a răspuns:

Germania!

| ℓανιηια a răspuns:

Pai, acuma poate e mai pregatita Argentina decat Germania dar eu tin totusi cu Germania(cine nu tine dupa scorul ala de 7-1)Deci cred ca va castiga Germania.

| frouzz a răspuns:

Romania va gastiga!

| Nicudk a răspuns (pentru frouzz):

In 2999 poate rolling on the floor

| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a răspuns:

Germania 2-0!

| Bargu_Ioan_2001 a răspuns:

Germania

| Yonutz77 a răspuns:

Germania 2-1