| george4all a întrebat:

Gfx-8 Nu o sa vin cu intrebarea daca e bun, dar ma poate ajuta cineve cu niste sfaturi?
Care e cel mai bun mod de adinistrare, o portie(doua cupe) pe stomacul gol dimineata, sau cu jumatate de ora inainte de antrenament, urmat de inca o portie dupa antrenament?
E suficient?

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Bai copii, de ce nu cititi voi pe cutie modul de administrare? faci ce scrie acolo cu el.

| Goldenboy97 a răspuns:

Eu il luam dimineata imediat cand ma trezeam si odata dupa antrenament. Inainte de antrenament prefer sa mananc si dupa 2 ore ma apuc de treaba.

| florynmondialul a răspuns:

O portie dupa antrenament si o portie seara si una dimineata daca vrei rezultate!

| george4all explică:

Vad ca lumea e plina de destepti.
Eu am cerut un simplu sfat. poate din alte experiente...
Pt astia care comenteaza la misto. bagav-as comentariile in C**. la misto happy

| DONgiovanny a răspuns:

In primul rand gfx 8 e una cu pamantul daca ma intelegi. Ceea ce iei tu acolo le-ai baut, le-ai **** ca sa zic asa. Cel mai bun mod de administrare este cu siringa. Mai exact in cur te injectezi cu DANABOL - daca iti permiti sa iti iei. Nu te nenoroci singur cu gfx 8 si milk and egg... mai bine bagi o data DANABOL si BINE sper sa te-am ajutat la dezvoltatwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru DONgiovanny):

Cel mai cretin sfat cu danabolul, cel mai ieftin si cel mai prost steroizi.

apuca-te de sah