| Panda13 a întrebat:

Hei astazi e: Miercuri..20.03.2013..cand joaca Real Madrid? Adica cand are meci si cu cine? big grin.

P.S: nu vreau sa spuneti lucruri urate despre Real Madrid sau Cristiano Ronaldo! Daca vrei sa spuneti asemenea lucruri mai bine tineti pentru voi pentru ca pe mine nu ma intereseaza! ..Nimeni si nici o echipa nu e perfecta! La fel cum nici eu nu sunt perfecta si bineinteles ca nici voi!

Răspuns Câştigător
| Light2408 a răspuns:

Pe 30 martie joaca cu Zaragoza in campionat.
Pe 2 aprilie cu Galatasaray in Champions league (primul meci)
Pina acum au 7 victorii consecutive))

| Panda13 explică (pentru Light2408):

love struck...da poate mai corect ar fi: in sfirsit o sora peaicilaughing..sunt fatahappy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Astazi nu joaca, multi jucatori sunt la echipele nationale, pentru meciurile de vineri si de saptamana viitoare din preliminariile campionatului mondial.

| Light2408 a răspuns:

Oo in sfirsit un frate peaici big grin
Real Madrid 4ever