Întrebare recomandată | Alllllexandra a întrebat:

Hei.Cand sa alerg ca sa ma mentin, sa imi intaresc musculatura picioarelor si a fundului? Seara sau dimineata? Nu vreau sa slabesc.

3 răspunsuri:
| pati2021 a răspuns:

Nu cred ca are importanta, cand te simti tu in stare, eu de exemplu as alerga dimineata, ca sa imi incep ziua cu energie, si sa ma pun in forma, dar ca sa iti intaresti musculatura important e sa alergi, nu conteaza ora.

| RapBim a răspuns:

Daca vrei sa slabesti trebuie sa faci mult sport sa ai grija ce mananci.

| Alllllexandra explică (pentru RapBim):

Tu ai citit ce am scris?