| Elena4U a întrebat:

Hei! imi puteti spune va rog unde as putea sa vizionez meciuri de fotbal live? un site ceva. sad va rog..de exemplu vreau sa vad Lokeren-Waasland Beveren incepe la ora 21:00? un link? ajutor!

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Http://www.drakulastream.eu/

Poti vedea aici cam tot ce se transmite din diverse sporturi. Nu trebuie instalat nimic. Transmisiunea programului respectiv incepe cu putin inainte de evenimentul sportiv respectiv si se incheie la putin timp dupa terminarea lui.

| Elena4U explică (pentru Holiday):

Multumesc mult!

1 răspuns: