| Panaite_Andra_1996 a întrebat:

Hei, scuze de categorie. Am facut prea multe exercitii ieri si am facut o febra musculara de abia pot merge. Stiti cum as putea sa scap de ea pana maine?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masaj, vin să i ti fac?

| SkyPilot a răspuns:

Pana maine nu poti scapa, dar vezi aici niste idei:
http://www.gandul.info/sport-miscare/cum-scapam-de-febra-musculara-4752794
Articolul este bun, este exact ce stiu si eu de la sport.

| Mayar a răspuns:

Iei doua linguri de zahar. O sa fie urat, dar o sa iti treaca. Nu le iei chiar cu varf, ci obisnuit.

| RobertMoon a răspuns:

Nu prea ai ce face, febra musculara poate dura câteva zile bune.

| hgcl a răspuns:

Imposibil.

| KittyKernel a răspuns:

Foarte simplu! Te dai cu crema (oricefel) si masezi mult zona cu pricinaa. Funda?