| Lara112 a întrebat:

Hei TPU, am o mica problema. Eu fac dans sportiv de 6 ani (de performanta) dar as vrea sa ma las pentru ca nu mai am nici timp nici chef sa ma mai antrenez. Si am o mare nedumerire. Cat timp am facut dans mi s-a dezvoltat masa musculara (am si mini patratele desi sunt fata) si ma tem ca daca ma las de sport ma voi ingrasa si o sa imi dispara si patratelele. Voi ce parere aveti? Eu m-am gandit sa merg la sala, dar la 13 ani inca sunt prea mica pentru sala...Dau FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut! in opinia mea faci ce crezi ca este mai bine... daca vrei sa te lasi de dans si nu mai vrei sa te ingrasi, tine dieta sau incearca sa te mentii.Mult noroc!

| crista12 a răspuns:

Faci ce crezi tu mai bine... daca vrei sa te lasi de dans si nu vrei sa te ingrasi, tine dieta sau incearca sa te mentii asa cum esti...