| Alina113 a întrebat:

Ce exerciţii ar trebui sa fac pentru a avea un abdomen plat si bine lucrat; dar pentru a avea un fesier mare?
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Acum depinde unde vrei sa lucrezi aceste grupe de muschi. Daca te duci la sala o sa vezi ca ai aparate speciale pentru aceste grupe, daca lucrezi acasa trebuie sa faci abdomene, dar aceste exercitii nu sunt sufieciente. Cheia ca sa ai patratele este alimentatia, daca nu manaci sanatos si nu faci cardio, degeaba.