| Sofilici a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a obtine intr-un timp cat mai rapid un abdomen plat si frumos lucrat?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu stiu de ce te grabesti mori maine? renunta la chestia rapid, organismul uman topeste grasimile in functie de efortul facut si de metabolismul tau de ardere si de cea ce manci desigur, daca in 6 luni o sa ai un corp frumos nu e bine,sau preferi infometarea cu diete si apoi pui dublu ca asa sunt cu dietele,fa fitness acasa
Insanity Deluxe Edition cel mai bun program pus vreodata pe dvd,manca legume, fructe multe, carne de peste, pui, manca cei natural nu produs de om

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie corecta+Cardiowinking