| Nuteintereseaza1999 a întrebat:

Hei tpu..cine imi spune si mie data ora si pe ce program se difuzeaza meciu Steaua-Ajax? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Onica7 a răspuns:

Depinde se da pe mai multe programe daca ai antena dolce pe dolcesport1 la 20:00 si daca ai antena digi pe digisport 1 la 20:00 si daca nu ai antena nu stiu sigur dar cred ca il da pe sport.ro si protv oricum dint toate astea il vizionezi tu pe careva sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ora 20 transmis live de DigiSport1 si Dolcesport1, si livetext de sport.ro (site-ul) si gsp.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Meciul va fi difuzat pe 14 februarie 2013 pe DIGISPORT 1 și DOLCESPORT1. Sper că am putut să te ajut!