| Yhugato a întrebat:

Hei TPU, deci am aproximativ 24-25 de cm in brat! Cu o gantera de 5 kg fac pana la 30 de repetari pe serie la ambele maini, iar cu o haltera de 15 kg fac cam tot la fel, aproximativ 29-30! Deci am o alimentatie variata,bogata in proteine si in cantitati mari dar iau si un Izolat Proteic "Superior" pe baza de mazare, care chiar face diferenta! Intrebarea mea este : Pot sa ajung la 30 de cm in brat in 3 luni? Precizez ca fac antrenamentul urmator la 2-3 zile (doar pentru partea de sus):
Flotari 50;
Abdomene 90-100;
Abdomene cu 20 de kg in jurul gatului 25-30;
Tractiuni 20-25;
Ridicari cu haltera de 15 kg 30-35;
Ridicari cu gantere de 5 kg 30-35;

Acum am intrebat doar despre brate!

P.S:dau si funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Nu cresti.
Mareste greutatea ganterei, undeva sa faci la 7-8 repetari si atunci o sa vezi diferenta.
Cu haltera la fel, maresti greutatea pana undeva sa faci 7-8 repetari.
Daca o sa cresti in brat nu stie nimeni, depinde doar de tine ( alimentatie, odihna etc )
Sper ca nu faci cu ganterele alea in fiecare zi straight face

| Yhugato explică (pentru Wehes):

Nu,la 2-3 zile, ca muschiul sa aiba timp sa se regenereze!

| Wehes a răspuns (pentru Yhugato):

Corect!
Atunci, baga mare cu ce ti-am zis.