| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Eu merg la sala de 4 ori pe saptamana! luni, marti, joi fac pauza, miercuri si vineri! piept, spate, umeri si brate! Dar acum ca dau vacanta nu ma voi mai putea duce decat de 2 ori pe saptamana! cum ar trebui sa imi fac antrenamentul astfel incat sa merg de 2 ori pe saptamana dar sa imi antrenez principalele grupe de muschi?
picioare nu fac deoarece joc fotbal toata ziua asa ca nu cred ca mai are rost :p

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Piept+umar anterior + triceps

spate + umar posterior si lateral + biceps

Cam asa le poti organiza.