| Pitbullllll a întrebat:

Îmi puteți spune și mie o sală de kickboxing/k1 în București sector 5 dar să fie cu un antrenor bun, și dacă se poate și cât costă pe lună. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Okey atunci. Pana la urma nu conteaza ce fel de sala, tot inveti ceva. Eu iti recomand Mma pentru ca sunt toate artele ( box, karate, kikboxing, muay thai etc) combinate. Sali sunt multe in sectorul 5. Cauta-le pe net si poti suna cerand informatii despre plata, program.

3 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Antrenori sunt multi. Depinde ce buget ai. Daca vrei sala buna si antrenori cunoscuti, ajungi pe la 300 de lei. Eu fac undeva Mma, si dau 100 de lei pe luna, dar conditiile nu sunt atat de bune.

| Pitbullllll explică (pentru Viitorulapropiat):

Păi bugetul meu e cam mic, dar nu mă interesează așa de mult condițiile

| Pitbullllll explică (pentru Viitorulapropiat):

Eu aș încerca mma dar nu mă lasă părinții, oricum îți mulțumesc pentru răspuns

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Pitbullllll):

Okey atunci. Pana la urma nu conteaza ce fel de sala, tot inveti ceva. Eu iti recomand Mma pentru ca sunt toate artele ( box, karate, kikboxing, muay thai etc) combinate. Sali sunt multe in sectorul 5. Cauta-le pe net si poti suna cerand informatii despre plata, program.