Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi au un Mountain Bike, dar nu stiu exact de la ce firma sa imi iau nou. Imi puteti recomanda cateva modele pana in 1.000 de lei?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai pune 500 pe langa 1000 si ai parte de una cu frane pe disc mult mai buna si sistem hidraulic fara fir metalic pe frana, cu lichid direct

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aceasta http://bit.ly/1V7iaeU pretul de 899 lei ( a fost la 1124 lei si acum e la reducere).

| Teodorel a răspuns:

Http://www.decathlon.ro/1537-mountain-bike
De aici iti alegi tu :-)

| lightdimmer a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi mai intai la un atelier /magazin de reparatii biciclete mai renumit pe la tine, sa vezi ce au pe acolo, iar apoi poti sa faci imbunatatiri.eu consider ca asa vei iesi mai ieftin...si iti vei lua ceva mai bun.

| Cocun a răspuns:

Am EU mountain bike. Daca vrei sunama. 0760940429