| LoveMusic14 a întrebat:

vreau sa imi spuneti un sport care practicat timp de un an sa iti aduca un corp de foto-model (cat se poate) si care sa nu te opreasca din cresterea in inaltime pentru ca vreau neaparat sa mai cresc. Eu m-am gandit la escalada pentru ca e cam singurul sport care l-as practica din plaere. astept parerile voastre! Ofer funda si vot! pup!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inotul

| ZeXcKEReS a răspuns:

Inotul e un sport foarte bun pentru ca iti lucreaza toate perechile de muschi

| TaviOctavian a răspuns:

Pai, sunt destule sporturi care te pot ajuta sa devi mai musculos, mai mare, eu practic de 6 ani Judo si de 3 Baschet[si nu sunt foarte inalt, 1.74m] si pot spune ca fizicul meu e bun! Daca vrei sa inveti sa te aperi, poti practica Judo, MMA sau daca vrei si sa cresti mai mult, poti face Baschet, poti juca Fotbal, poti practica inotul etc... sunt destul de multe, dar astea sunt cele mai placute dupa mine! Mult noroc!