| YQANA a întrebat:

Heii :3 vreau sa apuc de exercitii fizice acasa. vreau ceva pentru picioare si fese, pentru am picioarele destul de slabute si sunt destul de lata in bazin! si vreau sa lucrez aceea zona adica picioarele si fundul laughing vreau un site sau ceva ca sa am un program bine definit pentru fiecare dimineata :*

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Cauta pe youtube canalul totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist explica in cel mai mic detaliu tot ce vrei sa stii. Si are si niste antrenamente foarte smechere.