| Rittaa098 a întrebat:

Vreau sa ma apuc puternic de sport, vreau sa lucrez burta si picioarele. Ce exercitii imi recomandati?

3 răspunsuri:
| edy45svmag a răspuns:

Genoflexiuni,abdomene,flotari,poti sa sari coarda, sa alergi foarte mult dar trebuie sa retii ca un exercitiu trebuie facut doar 30 de secunde adica fiecare exercitiu il faci 30 de secunde. Poti face asta de 2 sau 3 ori pe zi si intr-o luna poti slabi 3kg dar sa mananci si sanatos.

| Alex201938 a răspuns:

Cand va aud de parca grasimea sta doar pe burta nu pe tot corpul

| lovee2015 a răspuns:

Exercitii pentru burta... ce proasta esti