| crissyyo a întrebat:

Heii! ati incercat Kangoo Jumps? is majoreta pe aceste ghete... pur si simplu m-am indragostit love struck mi s-au tonifiat foarte frumos muschii si am slabit vreo 5 kg(fara dieta) fac de prin octombrie anul trecut si cred ca am devenit dependentahee hee vreau sa aflu si parerea celor care au incercat sau cei ce se gandesc sa incerce sau pur si simplu celor ce au auzit de acest sport nou happy

4 răspunsuri:
| hanzelik a răspuns:

Heyy chiar vroiam sa imi cumpar un aparat de fitness dar cred ca pana la urma o sa imi cumpar kangoo jumps, dar o s slabesc? cam cat trebuie sa fac pe zi?

| crissyyo explică (pentru hanzelik):

Slabesti cu ghetele doar daca tii si regim. nu unul din ala strict, fara prea mult zahar, sare si grasimi. a da, si paine, profu zice ca painea ingrasa tare I don't want to see am facut kangoo jumps de aprox 4 zile pe saptamana cam 2 ore... desigur, nu erau ghetele mele, daca tu iti iei ghete ar fi minunat! mai bine cauta un instructor de KJ sa-ti explice el mai multe :*

| hanzelik a răspuns (pentru crissyyo):

Ok,mersi

| crissyyo explică (pentru hanzelik):

N-ai pentru ce! big hug