| Cαmeℓiα a întrebat:

Stiti ca au fost sarbatorile si na. am mai pus pe mine. :]] Vreau niste exerciti de slabit. am tot incercat dar nu reusesc sa slabesc, la sala nu am timp sa merg si as vrea ceva ce pot sa fac acasa. dar sa aiba si efect. De cate ori trebuie sa le fac pe zi? As vrea sa slabesc la burta, in talie si la picioare. A si inca ceva. In ultima vreme tot am probleme cu transpiratia, inainte nu aveam nimic straight face. Ma spal, folosesc deodorant. ce as putea face? Ceva natural.
Fundita la cel mai rapid raspuns. puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La ce vrei tu alimentatia conteaza 80 %

ai o alimentatie buna?

| brandsfashion a răspuns:

Daca ai luat ceva kilograme in plus de sarbatori, cartea "3S – SANATOASA, SUPLA, SATULA", insotita de un DVD cu programe de antrenament a lui Carmen Bruma reprezinta solutia salvatoare -> http://bit.ly/1eG6YSh

| violeta12 a răspuns:

Buna poti gasi pe youtube "aerobic" sau exercitii pentru"abdomen" "fese" etc. Sper ca te-am ajutat, la mine chiar au mers aceate exercitii.

| violeta12 a răspuns:

Aha si scuze am citit doar prima parte a intrebarii, trebuie sa le faci cam de 2-3 ori pe zi.In legatura cu transpiratia, ai putea incerca sa te epilezi...si in fiecare zi sa te speli si sa folosesti deodorantul. Sper ca ti-am fost de folos :*

| Cαmeℓiα explică (pentru violeta12):

Ma spal, ma dau cu deodorant si ma epilez, dar nu stiu transpir mereu. Si e jenant atunci cand intru in clasa am fata uda si hainele la fel.