| oAaaNaa a întrebat:

Heii..stiu cam mai pus odata intrebarea asta dar as vrea sa stiu cat costa intrarea la patinuarul din Galati, 39b, ala de la langa depozit..stiu ca costa intrarea 6 lei dar cat costa inchiriarea patinelor?

4 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Inchirierea pe mine ma costa 8 lei de la niste tipi de afara inauntru stiu ca este mai scump de 10 lei. Sunt din C

| adrian9811 a răspuns:

10 lei inchirierea patinelor dar trebuie sa dai si carnet de note sau buletin altfel nu iti dau patinele

| oAaaNaa explică (pentru adrian9811):

Ok..am carnet de notelaughinghappylaughing>mersi! si 6 lei intrarea nu?

| adrian9811 a răspuns:

Da