| Corina19 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa ma inscriu la handbal (feminin) la echipa din Bucuresti- Dinamo. Stiti daca mai accepta incepatori si cu cine pot lua legatura?

Si vreau sa va mai intreb : de unde pot cumpara un tricou si pe spatele acestuia sa scrie "Dinamo "? (Tricoul il vreau pentru mine in general, nu pentru handbal)

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| daria191 a răspuns:

Salut! la mine in scoala am o groaza de fete la handbal, dinamo. accepta incepatori, da. insa sa stii ca sunt niste fete incredibil de bune in echipa, asa ca nu te astepta sa fii luata prea repede la meciuri. tricou cu dinamo gasesti aici : http://shop.fcdinamo.ro/

| Corina19 explică (pentru daria191):

Stiu ca sunt fete foarte bune si accept ca o sa stau pe bara pana imi voi imbunatatii jocul. Cum pot lua legatura cu cineva?

| daria191 a răspuns (pentru Corina19):

Daca voi putea, iti voi face rost luni de un numar de telefon.

| Corina19 explică (pentru daria191):

Multumesc mult! ❤