| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU! In semestrul 2 la sport ne pune sa sarim calul, capra si lada. Mie imi e frica de morcrying. Ce sa fac? HELP TPUUUUcrying

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să învețe cum să faci profesorul de sport, nu ai de ce să te speri!
Sportul este sănătate curată.
Pa, pa.

| WeaponGirl a răspuns:

Vb cu profa sau cu profu sa faci altceva, nu te poate obliga sa sari big grin si mie mi-a fost frica, nu am sarit niciodata.Bac-ul l-am dat la solhee hee
Bafta!

| DakotaRoyse a răspuns:

Fă pe drama queen, încearcă, demonstează-i profului/profei că nu poţi şi cere-i să te ajute sau să îţi dea altceva din care să dai norma big grin

| BellaMarie explică:

@oNaDy Si ma trezesc cu vreo mana sau vreon picior ruptrolling on the floor
Sau cu capu spart I don't want to see

| JoJo a răspuns:

Simplu, nu saribig grin Pe noi ne-a amenintat ca ne pune 2 si tot n-am saritlaughing

| Alleza a răspuns:

Fi barbatahee hee))

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Te pun eu capra daca vrei si poate nu o sa te mai puna profesoru laughing rolling on the floor

| kurinkita a răspuns:

Ti-e frica sa sari peste tine insati, sau care e problema?

| Gagicaru a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sa inveti capra si nu o sa iti mai fie frica big grin

| PrESeUS a răspuns:

Prima,data si mie mi s-a parut la fel,dar sari odata si o sa vezi ca este distractiv, ia-ti inima in dinti si sari. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Stephisorrr a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie teama. happy E ceva normal, in fiecare an apar noi materii sau procedee noi de "lucru" la ore. O sa te obisnuiesti, e ca orice alt fel de "exercitiu", cu timpul o sa ti se para simple.

| oNaDy a răspuns:

Inchizi ochii si sari laughing

| Rafadavid a răspuns:

Daca toti ceilalti se ofera sa te invete capra, eu te invat lada... Ne intalnim, si aduc o lada cu mine. Odata cu lada, te invat si capra.