| Daria84 a întrebat:

Hey,fetelor! Vreau sa slăbesc foarte focalizat în zona coapselor in. 2 saptamani sau macar sa se vada o schimbare destul de mare in 2 săptămâni! Spuneti-mi niste exercitii si de cate ori sa la fac pe zi! O dieta nu pot tine deoare sunt la scoala dupămasă si nu am cum sa mănânc regulat în fiecare zi! Dau funda! Va rog ajutati-ma! happy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Jogging cel mai bun sau inot, sarit coarda, urcat scari
poti tine dieta si daca nu mananci regulat happy nu manca fast food, patiserie, dulciuri, bauturi carbogazoase, prajeli
cand vrei sa slabesti alimentati conteaza 70% miscarea 30%

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O shaorma cu detoate, delicios regimlaughing

| K0sti a răspuns:

Liposuctie! Singura sansa!