| DuzzyDrey a întrebat:

Hey, Pot Lua Shakuri Proteice la 14 ani? adica afecteaza cu ceva Organismul(in sens negativ)? Deja am o alimentatie cat de cat Sanatoasa cu Proteine+Carbohidratii+Batoane Proteice dar vreau sa stiu daca sar' intampla ceva daca as lua Shake-uri( Prafuri)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E foarte ok, eu am luat de la 16 ani, nu are cu ce sa te afecteze, e doar un supliment alimentar.

Recomand proteina din zer, un shake imediat dupa antrenament, si apoi masa de dupa antrenament (aia la 30-60 de minute dupa ), in zilele fara antrenament iei intre mese. Ah, si stai departe de firme romanesti, gen redis, cumpara produse de calitate, gen dymatize, muscletech, gaspari, etc.

aici gasesti cele mai bune ( din import, evident ):
www.megaproteine.ro

Nu e suficient sa ai o alimentatie sanatoasa cand vrei muschi, cate mese ai pe zi?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lovitddefulger a răspuns:

Nu te afecteaza negativ atata timp cat nu faci excese.

| DuzzyDrey explică:

Ms mult de raspunsuribig grin