| anonim_4396 a întrebat:

Hey! stie cineva daca Marco Reus mege la Real? sau daca nu la ce echipa in cazul in care s-a transferat

3 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Tu esti genul care asculta stirile Digi Sport nu? Marco nu pleaca sezonul asta de la Borussia, a anuntat de multe ori. Liverpool, Arsenal inca incearca sa il transfere. Real nicioadata nu a fost interesata de Reus.

| GangsterQuinn a răspuns:

Salut. Sunt mare fan Borussia Dortmund.
Iti spun sigur ca Reus nu pleaca vara asta nicaieriwinking sunt la curent cu tot ce se intampla la BvB si stiu, crede-mawinking

| Moonlight15 a răspuns (pentru GangsterQuinn):

Il plimba in toata Europa, asta e la mine. Nu cred un transfer pana nu vad confirmat pe site-ul official sau pozand cu tricoul echipei respective.