| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Am 16 ani. Am inaltimea de 1.57, iar de 2 ani laba piciorului a ramas la masura 35. Pot face ceva sa creasca? Gaesc foarte greu incaltaminte. Sunt sanse sa creasca pana la 18 ani avand in vedere ca n.a mai crescut de 2 ani? Parintii mei poarta 40(tata) respectiv 37(mama)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iti va creste si tie pana la 37 stai linistita, dar o fata e mai draguta cu picioare mai mici, nu cu picioare ca de rata... big grin
Apropo tu ai talpa NU laba! happy Animalele au labe...

| LupulNecrutator a răspuns:

Stai linistita nu dispera o sa ai laba piciorului cat un elefant