| Galumatu a întrebat:

Buna! Am 15 ani și 10 luni și am 174 cm. Îmi doresc foarte mult sa cresc pana la 180 cm. Mama are 160 iar tata 179. Eu fizic seman foarte mult cu tata. Am șanse sa cresc pana la 180 având in vedere ca am crescut foarte mult dintr o data? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am 15 ani... Am șanse sa cresc"

cert da, incă vreo 3-4 ani

| Turbo223 a răspuns:

O sa mai cresti garantat si o sa te schimbi foarte mult pana la 18-19 ani. Totusi, nu poate zice nimeni care va fi inaltimea ta finala dar da, ai sanse.

| Turbo223 a răspuns (pentru Turbo223):

Rar am vazut baieti mai mici decat tatii, cred ca doar unul cunosc, restul au ajuns ori cat tatii lor ori mai inalti.