| Pain03 a întrebat:

Am inceput sa iau creatina mai specific Muscletech 100% Ultra-Pure Creatine,sub forma de praf si as vrea sa mai iau pe langa Tribulus Maximus, sau Aminoacizi, sau Animal pump....care dintre astea 3 ziceti ca ar trebui sa le iau? Am 1.75 76kg si fac sala de 10 luni. 17 ani.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La ce-ti trebuie tribulus la 17 ani? Tribulus se ia dupa 35-40 de ani.

Cine e IDIOTUL care ti-a recomandat tribulus?

| florynmondialul a răspuns:

Creatina si aminoacizii!
degeaba iei tribulus pentru ca corpul tau produce DESTUL testosteron!