| adrili10 a întrebat:

Hey TpU cum pot invata sa inot.Vreau sa-mi explicati. FUNDA celui mai bun raspuns si mai explicit.

Răspuns Câştigător
| JhonnyAmerica a răspuns:

Cel mai bine este la o piscina unde sa iti fie apa pana la gat, iar dupa ce ai intrat, nu trebuie sa te sperii, si totul vine de la sine, incepi sa dai din maini usor si apoi si din picioare si asa inveti sa inoti. (ar fi bine sa mai fie cu tine cineva experimentat)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine te poate învăța un profesor de înot.
Pa, pa.

| Arkhasas a răspuns:

Practicând. Nu poţi învăţa stând pe scaun.

| M13ana a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa ceri ajutorul cuiva sa te ajute sau ia lectii de inot.Parerea meabig grin

| DemonulDinTine a răspuns:

Trebuie sa te arunce doi prieteni in apa si tu trebuie sa dai repede din maini si piciare cea mai buna metoda