| StoOcKeD a întrebat:

Explicati-mi va rog pas cu pas cum fac credits la imvu folosind invitatia prin email funda celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| DeeaDeiutza a răspuns:

1. Intri pe http://www.imvu.com/catalog/tell_a_friend.php
2.Ity faci un email poti folosi yahoomail, 10minutemail etc.
3. Emailul creat de tine il pui unde scrie Your friend's email address
iar la Your friend's first name pui cateva litere la baza.
4.Intri pe emailul creat de tine si vei primi un mail pe cre il deschizi si iti vor aparea 2 casuta una in cre scrie YES si una in care scrie NO.Dai clik pe casuta unde scrie YES apoi ti se va deschide o pagina pe cre o vei inchide si vei da din nou clik pe casuta unde scrie YES si vei face un accont.
5. Dupa ce ai facut accontul rogi un prieten sa iti intre pe accontul creat si sa iti dea 5 chaturi u vei da accept la cele 5 chaturi apoi vei astepta cateva minute si vei primi 1.500 de credite.
Spor la credite. Sper ca ty`am fost de ajutor. Fundita?