| RatWithBoobs a întrebat:

big hug Daca fac 50 de abdomene dimineata si seara cam cat voi slabi intr-o saptamana? thinking
Multumesc, funda happy

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Cu abdomene iti vei intari musculatura abdomenului. Trebuie sa urmezi si o dieta adecvata varstei si numarului de kilograme care vrei sa le dai jos ca sa slabesti.
Cu abdomene si dieta slabesti frumos.

6 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu vei slabi deloc, nici intr-o luna. Abdomenele nu sunt pentru slabit.

| SpaNu88 a răspuns:

Nu slabesti deloc de la abdomene. nici macar 1 kg cum a spus sexzor, doar iti conturezi putin muschii abdominali.

Răspuns utilizator avertizat
| Scherimuvi a răspuns:

Cam 2 kg dar nici atat trebuie sa faci se alergare si sa mananci sanatos ca sa slabesti intr-o saptama cel mult 3 kg

| KIDoOr a răspuns:

BEST USERNAME EVER!rolling on the floor
Oricum depinde de tine, poti slabi in jur de 1-2 kg, nu mai mult.

| RatWithBoobs explică (pentru KIDoOr):

Merci laughing de fapt aia ii porecla mea big grin doar ca in romanawinking