| Rauuul a întrebat:

Http://www.megaproteine.ro/Creatina/Nutrend-KRE-ALKALYN- 1500/ pareri? a incercat cineva? iti da masa musculara sau doar forta? se vad efecte de la o cutie?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Creatina e cea mai buna pentru marirea fortei.

De la o cutie? Esti amuzant.

Iei 1 an si apoi te uiti in oglinda... ce sa vezi dupa 1 cutie ma?

| express11 a răspuns:

Forta nu, muschi poate da.

| TheRomanianWolf a răspuns (pentru express11):

1. Creatina intai mareste forta, apoi muschii
2. E imposibil anatomic sa maresti muschii fara sa maresti forta ( bine, poate doar cu synthol, dar atunci nu maresti de fapt muschii, adaugi doar un ulei ).

Cum maresti tu muschii fara sa maresti forta? Bine ca n-ai dat anatomie la bac...

| express11 a răspuns (pentru TheRomanianWolf):

Oricum bacul l-am luat de mult si din prima.ar fi multe de discutat pe tema asta, dar fiecare face ce, si cum doreste.bafta!

| TheRomanianWolf a răspuns (pentru express11):

Bafta

p.s. : nu inseamna NIMIC sa iei bacul... si daca il iei cu un amarat de 8 e cam degeaba. Conteaza cu cat il iei peste 9.

Cand aud chestii de genul "l-am luat din prima", ca si cum nu ar fi ceva NORMAL sa iei peste 9, imi dau seama ca Romania devine o tara de IDIOTI ANALFABETI si ca 99 % din populatia tarii isi merita soarta de sarantoci.

| express11 a răspuns (pentru TheRomanianWolf):

Probabil...pa

| TheRomanianWolf a răspuns (pentru express11):

Copil ratat...