| CastraveteMuratCuHerpes a întrebat:

Http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/53-nutrifort-r.htm l
Stiti ceva despre suplimentul de mai sus? Mi se pare mult prea ieftin si totusi am auzit ca cei de la Redis au suplimente destul de bune... Plus mai multe detalii despre el ar fi binevenite.

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

E bun bineinteles dar eu cred ca Mixforte-R e mai bun... eu zic sa iti iei luna asta Mixforte-R si cauta la sectiunea concentrarate proteice si iti iei o cutie sau saculet de 2 kg de concentrat proteic din soia. 2 kg o sa fie suficient pentru o luna, si iei 60 grame de pudra dinaia in fiecare zi. Cresteri in masa musculara nu o sa apara dupa o luna, asta iti zic sigur, posibil sa cresti undeva la 2, pana la 3 kg intr-o luna dar repet, alea 3 kg nu sunt numai muschi. Vezi si analizezi cum iti merge prima luna, si dupa aia poti sa mai faci unele modificari etc etc. Oricum 60 grame de pudra de proteina din soia sunt suficiente pentru tine garantat!

| Nickname1890 a răspuns:

Nu este unul dintre suplimentele bune de la redis.

Ce suplimente mi s-au parut bune au fost Protwhey R si Whey Mass R

| Cosmin86 a răspuns:

"m auzit ca cei de la Redis au suplimente destul de bune", eu am auzit MEREU ca au cele mai proaste suplimente ( si dupa ce am incercat o gramada de firme, pot sa confirm ).

Cine ti-a zis ca au suplimente bune? Tu nu vezi ca baga ASPARTAM in ele si nici macar nu ascund asta?

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Bune pe dracu laughing

| Knife00 a răspuns:

Nu! Ai auzit prost!winking Redis e printre firmele de cea mai proasta calitate. Si cum zicea si Cosmin, astia de la Redis baga ASPARTAM la greu in ele.