| BadBoy99 a întrebat:

Http://www.redis.ro/ro/masa- musculara/53- nutrifort- r.html#/aroma- ciocolata/varianta- galeata_5_kg
Sunt bune proteinele de la redis? Unii spun ca da. ca-s mai naturale decat celelalte si altii zic ca nu. Vreau un raspuns sincer. Am 16 ani si vreau sa ma apuc sa iau proteine de la redis. (Ideal protein) sunt bune sau nu? Imi pot face rau?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pe cutia de ideal protein scrie MARE ca contine "aspartam".

Ia documenteaza-te despre cat de toxic e happy

| SiLaS a răspuns:

Nu sunt de calitate suplimentele de la redis,incearca firme de inalta calitate care te ajuta mult mai mult in acumularea masei musculara, Optimum Nutrition, BSN, Dymatize, Muscletech.

| Vladut650 a răspuns:

Nu, nu sunt bune. Redis este una dintre cele mai proaste firme. Incearca firme bune cum ar fi Optimum Nutrition, Gaspari, Dymatize, BSN, nu redis.

Si nu, nu au ce rau sa iti faca.

| BadBoy99 explică (pentru Vladut650):

Un link?

| Vladut650 a răspuns (pentru BadBoy99):

Le gasesti pe toate pe www.megaproteine.ro.