| NevastuicAaA a întrebat:

Imi explicati si mie cum e cu cursele de caini?
Adica cum se pariaza?

4 răspunsuri:
| Ejkoli a răspuns:

Te duci la casa pariurilor daca ai peste 18 ani sau cu un adult daca esti minor. Ii ceri d-nei/ului un bilet pentru cursele de caini. Alegi un numar, intre 1-6 si astepti (poate este un ecran ceva la care sa te uiti la cursa) Daca este castigator iei banii. Pariul costa aprox. 5 lei. Funda!

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns:

Te duci la un centru de pariuri unde ai sa gasesti un tonomat acolo se fac curse de caini virtuale si tu trebuie sa pariezi pe un anumit caine dintre cei de acolo apoi introduci bani si astepti sa se termine cursa si vezi daca ai castigat

| NevastuicAaA explică (pentru Boncu_Bogdan_1993):

Eu ma refeream cum se pun caini... dupa cote sau?(ca sa si castigi)
In rest stiu si eu ce trebuie sa fac.NU TRAIESC PE LUNA.

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Pa sunt de obicei 6 caini
si vezi ce cote sunt
de obice cel cu cota mai mica e favoritul adica posibilul vastigator