| Simion_Andrei_1996 a întrebat:

Imi poate cineva recomanda exercitii pentru flexibilitatea picioarelor, dar nu clasicele fandari sau spagat. Un antrenament gen sarituri, intinderi. Un raspuns potrivit ar veni de la un sportiv happy

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Role, bicicleta (medicinala), jogging, kangoo jumps (sunt la moda acum, dar trebuie sa faci antrenament la o sala speciala).

| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

Nu sunt sportivahappy...dar noi la sport luam o banca o rostogolim ne lipim picioarele de ea si cu picioarele intinse incerca sa ne atingem varfurile sau sa trecem de banca cu manahappy. Acest exercitiu este foarte bun pentru picioarehappy.