| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot personaliza bicicleta?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O iei la racait cu cheie, poti sa faci asta si la masina

| Kettolix a răspuns:

Du-te la Ambient sau Dedeman si i-ati spray-uri cu vopsea pentru metal. Eu mi-am facut-o acum 4 ani neagra cu flacari. Din hrtie decupeziforma, o pui si spray-ezi

| AndyPeScurt a răspuns:

O poti vopsi, ii poti pune stickere sau banda izoliera, ii cumperi un kilometraj ceva, niste aripi, fata+spate, ii poti vopsii spitele, etc... Pana la urma e a ta, si o faci cum iti placewinking. Bafta.

| toleagiulia a răspuns:

Este o idee excelenta sa o vopsesti, pune-i stikere stridente, poti vopsi si rotile

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru toleagiulia):

Imi poti spune un site cu stickere?

| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns:

Banda de izoler(neagra) si spray de la orice magazin....si iti iei ce culori vrei.